Kontakt - Departament Kontroli i Skarg

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
tel. 42 663 33 14
tel. 42 663 33 15
fax. 42 663 33 16
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Podawcze

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42 663 33 80
tel.kom. 695 356 594

Instrukcja obsługi BIP

Departament Kontroli i Skarg

Dyrektor Departamentu: Bartosz Łataś

Zastępca Dyrektora Departamentu: Urszula Szadowiak
 

W skład departamentu wchodzą:

1. Wydział Kontroli Podmiotów Leczniczych, KOI
2. Wydział Kontroli Finansowej, KOII
3. Wydział Kontroli oraz Obsługi Skarg i Zgłoszeń, KOIII
4. Wydział Kontroli Pomocy Technicznej RPO WŁ, KOIV
5. Samodzielne Stanowiska ds. Obsługi Sekretariatu, KOS

Zadania:
Opracowywanie rocznych planów kontroli jednostek organizacyjnych, przygotowywanie sprawozdań dla Zarządu Województwa z wykonania planu kontroli, organizowanie i koordynowanie kontroli jednostek organizacyjnych w razie konieczności udziału w kontroli co najmniej dwóch komórek organizacyjnych, przeprowadzanie kontroli doraźnych zleconych przez Marszałka, Zarząd Województwa Łódzkiego lub Skarbnika Województwa.
Ponadto nadzorowanie terminowości realizacji zaleceń pokontrolnych adresowanych do urzędu, przygotowywanie zbiorczych odpowiedzi na zalecenia pokontrolne, kontrola gospodarki finansowej wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, gromadzenie akt kontroli zewnętrznych przeprowadzanych w Urzędzie Marszałkowskim przez NIK, RIO, UKS i inne uprawnione organy.
Przyjmowanie skarg i wniosków oraz przekazywanie ich do załatwienia według właściwości  do merytorycznych komórek organizacyjnych bądź przekazywanie ich do organów i instytucji właściwych.
Prowadzenie centralnego rejestru petycji oraz opracowywanie rocznej informacji z zakresu petycji rozpatrzonych w poprzednim roku. 

Osoba publikująca :  Tomasz Szenborn
Data publikacji:  06.12.2012 - 10:21
Osoba modyfikująca: Joanna Szyburska
Ostatnio zmieniany: 26.03.2018 - 14:30

ankieta-badania-satysfakcji

ankieta-badania-satysfakcji