Konkurs o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim

Nagrody przyznaje się za rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim lub promujące region, bądź też za rozprawy i prace, których wyniki badań wykazują użyteczność dla rozwoju społecznego, gospodarczego lub kulturalnego regionu. Nagrody przyznawane są od 2000 roku.

Do Konkursu mogą być zgłaszane:
1) prace habilitacyjne oraz cykle powiązanych tematycznie publikacji/ artykułów naukowych, stanowiących podstawę nadania stopnia doktora habilitowanego;
2) rozprawy doktorskie;
3) prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie.

Szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagród określa Regulamin konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim, stanowiący Załącznik do uchwały nr 212/20 Zarządu Województwa Łódzkiego z dnia 4 marca 2020 r.
Pobierz Regulamin

Wszystkie niezbędne informacje oraz ogłoszenia o naborze dostępne są:
• na stronie internetowej www.lodzkie.pl (w zakładce: Edukacja)
• w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.lodzkie.pl (w zakładce: Ogłoszenia/Nagrody).

Kontakt
Informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego:
• Dorota Komar, tel. 042 291-98-30, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Joanna Ciejek, tel. 042 291-98-30, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 453 razy
Osoba publikująca :  Dorota Komar
Data publikacji:  29.01.2020 - 13:35
Osoba modyfikująca: Dorota Komar
Ostatnio zmieniany: 05.03.2020 - 14:28