Staże i praktyki

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza osoby zainteresowane odbyciem stażu lub praktyki (studenckiej lub absolwenckiej) w Urzędzie do zapoznania się  z obowiązującą "Procedurą organizowania i odbywania staży oraz praktyk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego" (do pobrania poniżej) i aplikowania na staże lub praktyki na zasadach w niej określonych.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Organizacyjnym oraz strukturą Urzędu, co z pewnością ułatwi wybór komórki organizacyjnej, w której chcieliby Państwo odbywać staż lub praktykę, pod kątem Państwa zainteresowań, wykształcenia i aspiracji zawodowych.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
tel. (42) 663 33 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  • Zarządzenie  Nr 7/17 Marszałka Województwa Łódzkiego z dnia 17 stycznia 2017 roku w sprawie wprowadzenia "Procedury organizowania i odbywania staży oraz praktyk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego"
  • Zarządzenie Nr 34/18 Marszałka Wojewówdztwa Łódzkiego z dnia 22 maja 2018 roku zmieniające Zarządzenie Nr 7/17 w sprawie wprowadzenia "Procedury organizowania i odbywania staży oraz praktyk w Urzędzie Marszałkowskim Wojeówdztwa Łódzkiego"


Szczegółowe informacje na temat Urzędu jako pracodawcy oraz możliwości budowania kariery w naszej organizacji znajdują się na stronie www.kariera.lodzkie.pl .

Czytany 44153 razy Osoba publikująca :  Tomasz Szenborn
Data publikacji:  14.12.2012 - 13:58
Osoba modyfikująca: Aneta Krysiak
Ostatnio zmieniany: 28.05.2018 - 15:10

ankieta-badania-satysfakcji

ankieta-badania-satysfakcji