Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego dla Laureata Konkursu im. Władysława Strzemińskiego – Projekt 2019

Pani Marta Piórkowska otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Konkurs im. Władysława Strzemińskiego – Projekt jest bardzo istotnym przedsięwzięciem zarówno dla Akademii, która w ten sposób może obserwować wyniki rozwoju dydaktycznego każdej pracowni jak i dla studentów, którzy mają okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami i skonfrontować je z rynkiem przemysłowym. Nagroda Marszałka Województwa Łódzkiego była już wielokrotnie fundowana przez Samorząd Województwa. Stanowi doskonałą promocję studentów – młodych łódzkich artystów.
Pani Marta Piórkowska jest absolwentką kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej ze specjalizacją Architektura Wnętrz. Obecnie studentka I roku studiów II stopnia na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Sztuk Projektowych Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi.

Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego w XXIX Konkursie im. Władysława Strzemińskiego – Projekt 2019 otrzymała za projekt struktury ażurowej w przestrzeni architektonicznej. Praca powstała w Pracowni Kreacji Artystycznej pod kierunkiem prof. Małgorzaty Wyszogrodzkiej-Trzcinki.

 

 

Czytany 407 razy
Osoba publikująca :  Anna Salska
Data publikacji:  21.11.2019 - 09:59
Osoba modyfikująca: Anna Salska
Ostatnio zmieniany: 04.02.2020 - 15:28
//todo move to script