Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

  1. Waldemar Wojciechowski - Przewodniczący Klubu
  2. Piotr Adamczyk
  3. Alicja Antczak
  4. Janusz Ciesielski
  5. Beata Dróżdż
  6. Włodzimierz Fisiak
  7. Edward Kiedos
  8. Iwona Koperska
  9. Paweł Kowalczyk - od 28.02.2022 r.
  10. Zbigniew Linkowski
  11. Aneta Niedźwiecka
  12. Beata Ozga-Flejszer - od 14.11.2023
  13. Dariusz Rogut
  14. Halina Rosiak
  15. Marlena Sagan
  16. Ewa Wendrowska
  17. Dorota Więckowska
  18. Zbigniew Ziemba.


oświadczenie o udzieleniu albo odmowie udzielenia poparcia zarządowi województwa

Czytany 4391 razy
Osoba publikująca :  Grażyna Gradowska-Panek
Data publikacji:  13.12.2018 - 09:40
Osoba modyfikująca: Jolanta Kościelska
Ostatnio zmieniany: 15.11.2023 - 15:06