Staże i praktyki

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza osoby zainteresowane odbyciem stażu lub praktyki (studenckiej lub absolwenckiej) w Urzędzie do zapoznania się  z obowiązującą "Procedurą organizowania i odbywania staży oraz praktyk w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego" (do pobrania poniżej) i aplikowania na staże lub praktyki na zasadach w niej określonych.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Organizacyjnym oraz strukturą Urzędu, co z pewnością ułatwi wybór komórki organizacyjnej, w której chcieliby Państwo odbywać staż lub praktykę, pod kątem Państwa zainteresowań, wykształcenia i aspiracji zawodowych.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
tel. (42) 663 33 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Szczegółowe informacje na temat Urzędu jako pracodawcy oraz możliwości budowania kariery w naszej organizacji znajdują się na stronie www.kariera.lodzkie.pl .

Administratorem danych osobowych jest Marszałek Województwa Łódzkiego z siedzibą w Łodzi 90-051 Łódź, al. Piłsudskiego 8. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Polecane seriwsy:
 © 2015-2017 Departament Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiegoankieta-badania-satysfakcji

ankieta-badania-satysfakcji