Ogłoszenie o naborze wniosków o wydanie opinii dla przedsięwzięć z zakresu publicznej infrastruktury badawczej, zgodnie z postanowieniami Kontraktu Programowego dla Województwa Łódzkiego

Zarząd Województwa Łódzkiego

zaprasza organizacje badawcze do składania wniosków o wydanie opinii dla przedsięwzięć z zakresu publicznej infrastruktury badawczej, zgodnie z zapisami Kontraktu Programowego dla Województwa Łódzkiego.

Przedsięwzięcia te będą mogły ubiegać się o dofinansowanie ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, w naborach ogłaszanych przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi w ramach Działania FELD.01.01: Publiczna infrastruktura badawcza Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego
2021-2027.

Wnioski powinny zostać przygotowane w oparciu o formularz stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia oraz zgodnie z przyjętymi przez Zarząd Województwa Łódzkiego Zasadami identyfikacji przedsięwzięć z zakresu infrastruktury badawczej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Dokumenty należy składać w formie elektronicznej: w pliku tekstowym (w formacie .doc, .docx) oraz jako skan oryginalnego dokumentu z podpisem osoby/osób upoważnionych do reprezentowania wnioskodawcy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin naboru wniosków: od 15 listopada 2023 r. do 31 stycznia 2024 r.

Pytania dotyczące nadsyłania wniosków można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowe informacje

  • Data ogłoszenia: 09.11.2023
Czytany 307 razy
Osoba publikująca :  Emilia Jacalska
Data publikacji:  09.11.2023 - 09:03
Osoba modyfikująca: Emilia Jacalska
Ostatnio zmieniany: 09.11.2023 - 09:14