Informacja o organizacji

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 w następujących miejscach:

 

al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź

al. Piłsudskiego 12, 90-051 Łódź

ul. Roosevelta 15, 90-056 Łódź

ul. Solna 14, 91-423 Łódź

ul. Tuwima 22/26, 90-002 Łódź
 
ul. Traugutta 21/23, 90-113 Łódź

Z Urzędem można kontaktować się:
 
  • osobiście w godzinach urzędowania,
  • listownie,
  • telefonicznie, za pomocą faxu lub poczty elektronicznej - zgodnie z danymi teleadresowymi poszczególnych komórek organizacyjnych.

Korespondencję można składać osobiście:
 
  • w Biurze Podawczym – al. Piłsudskiego 8, parter

 

Interesanci w sprawach skarg i wniosków przyjmowani są w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
W imieniu Marszałka, we wtorki, od godziny 9.00 do godziny 17.00, interesantów przyjmuje Dyrektor Departamentu Kontroli, Audytu Wewnętrznego i Bezpieczeństwa lub osoba przez niego wyznaczona.
W razie nieobecności dyrektora i zastępcy dyrektora danej komórki organizacyjnej Urzędu w sprawach skarg i wniosków, przyjmuje Dyrektor Departamentu Kontroli, Audytu Wewnętrznego i Bezpieczeństwa lub osoba go zastępująca.
 
 

Osoby niedosłyszące mogą przy załatwianiu spraw skorzystać z udogodnień wprowadzonych w Urzędzie:

  • z usługi wideotłumacza – usługa ta dostępna jest w głównej siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w Biurze Podawczym. Tam zainstalowany został softphon połączony internetowo z tłumaczem języka migowego w Polskim Związku Głuchych Oddział w Łodzi, 
  • z usługi tłumacza na wezwanie. Usługa ta realizowana jest poprzez udział tłumacza języka migowego przy załatwieniu sprawy klienta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego potrzebującego tego rodzaju usług. Usługa świadczona jest przez tłumacza języka migowego na podstawie zawartej umowy z Polskim Związkiem Głuchych Oddział w Łodzi.

Aby klient mógł skorzystać z tej usługi powinien w terminie trzech dni przed planowanym skorzystaniem przekazać informację o takiej potrzebie:

do Biura Podawczego:

-e-mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

- osobiście - al. Piłsudskiego 8 - parter;

- telefonicznie  - 42 663 33 80  lub  695 356 594,

lub do komórki organizacyjnej, w której chce załatwić sprawę:

- e-mailowo, osobiście lub telefonicznie.


W zgłoszeniu należy podać m.in.:

- imię i nazwisko klienta, który chce skorzystać z tego rodzaju usługi,

- kontakt do klienta,

- komórkę organizacyjną, w której sprawa ma zostać załatwiona.


Pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego skontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia zabezpieczenia ww. usługi.

Czytany 129750 razy
Osoba publikująca :  Tomasz Szenborn
Data publikacji:  30.10.2012 - 11:31
Osoba modyfikująca: Michał Kaczorowski
Ostatnio zmieniany: 22.07.2024 - 09:44